Naše filozofie

Každý kontakt s vodou odnímá pokožce vlhkost. Pokožka je neustále vystavována znečištěnému životnímu prostředí a vzduchu, slunečnímu záření, chladu a horku. Proto platí zásada, že se smysluplná péče o pleť musí přizpůsobit individuálnímu typu pleti, věku, životnímu stylu
a klimatickým podmínkám. Dostatečný spánek, vyvážená strava bohatá na vitální látky
a správná péče tyto zásady trvale podpoří. Při výběru produktů by se měl aktuální stav pleti přizpůsobit příslušné hodnotě pH produktů pro péči o pleť.

Hodnoty pH hrají důležitou roli v péči o pleť. Všechny tekutiny našeho těla mají svoji individuální hodnotu pH. Jsou zodpovědné za mnoho důležitých procesů látkové výměny v těle. Vzhledem k tomu, že se vylučují prostřednictvím pokožky, je tomuto ukazateli věnována v produktových řadách ReVital24  mimořádná pozornost.

Zdravá pokožka dokáže vylučovat mnoho škodlivých látek prostřednictvím potních a mazových žláz. Pokud však není v rovnováze nebo je škodlivých látek příliš mnoho, není dobré aktivovat na poškozené struktuře nadměrné vylučování, což jinak může v první řadě vést ke zhoršení stavu pleti.

První důležitý krok ke snížení tvorby nebo přísunu škodlivých látek spočívá v kombinaci s produkty pro péči o pleť, které jsou co možná nejpřírodnější a vykazují hodnotu pH, odpovídající danému typu pleti. Z toho vyplývají rozdílné hodnoty pH jednotlivých produktových řad.

Podle potřeby se mohou tyto tři logicky dané výrobkové řady přizpůsobit potřebám dané pleti nebo také kombinovat.

Veškeré produkty jsou ve svém složení koncipovány tak, aby na sebe optimálně navazovaly a působily. Tím se výrobkové řady Basenreich – zásaditá řada, Pflanzenreich – rostlinná řada a Erdreich  – rašelinová řada optimálně doplňují.

Všechny suché masky jako tvarohovo-medová maska, Peeling Powder Maske (peelingová prášková maska) nebo Basismaske (základní maska) se mohou smíchat s různými pleťovými vodami Aktiv Lotionen, a to podle aktuální potřeby.

Pleťová voda Aktiv Lotion Amarant pH 7,3 ze zásadité řady výrobků se může obohatit o originální sůl P. Jentschura “Meine Base”. Působí tonizačně a zároveň uklidňuje a hydratuje pokožku.

Pleťové vody Aktiv Lotionen pH 7,3 z rostlinných extraktů pro zklidnění, prokrvení a regeneraci, jakož i pro peeling působí díky obsahu cenných bylin.

Tím docílíte různých účinků, aniž byste potřebovali velký počet jednotlivých produktů.